Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
13 postów 11 komentarzy

KRÓTKI TEKST O WYCINCE DRZEW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W środkach masowej dezinformacji podniósł się rwetes związany z liberalizacją wycinki drzew.

I tak oto "liberalna, wolnościowa" partia platforma oszustów, znaczy dla zmylenia Narodu obywatelska, zwana tudzież stronnictwem pruskim sprzeciwia się "totalitarnemu kaczystowskiemu terrorowi", który pozwolił ścinać drzewa właścicielom posesji, na których te drzewa się znajdują. Widać w jakiej schizofrenii dezinformacyjnej, oraz ideologicznej tkwimy i jakimi farmazonami karmieni są Polacy.

Jest to kolejny szczyt hipokryzji niemieckiej ekspozytury na Polskę, którym wtórują funkcjonariusze zwani na potrzeby dezinformacyjne dziennikarzami zamartwiając się drzewami, podczas gdy sami w nocy z 17 na 18 grudnia 2014 próbowali dokonać zmian w Konstytucji, które umożliwiałyby w przyszłości SPRZEDAŻ LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!! (zabrakło wówczas 5 głosów). A z kolei zdrajca stanu i łajdak prezydent - rezydent "chrabia cherbów bul i szaber" Bredzisław Komoruski chciał SPRZEDAĆ LASY PAŃSTWOWE ŻEBY SPŁACIĆ RABUNKOWE ROSZCZENIA ŻYDOWSKIE, czyli OGRABIĆ POLAKÓW na 65 MLD USD!!!

I te bydlaki mają teraz czelność pouczać kogokolwiek odnośnie jakiejś wycinki drzew.

Oczywiście specjalnością mediów głównego ścieku z ubecką fabryką kłamstwa WSI24 na czele jest forsowanie tematów zastępczych i przemilczanie tych dla Narodu ważnych, stąd taka młócka.

Pomyłką jest to, że przez tyle lat Polacy nie mieli prawa (i dalej mieć też nie będą, bo jak się okazuje to chwilowa odwilż) wyciąć drzewa na własnej posesji, będzie to uzależnione od pana władzy - czy pozwoli, czy nie. Ale już dziecko ze swojego brzucha można wyrżnąć nie pytając nikogo o zgodę na zabójstwo przed narodzinami. Co niektórzy mają niestety długotrwale nieleczoną alergię na logikę. Bo jak można biadolić o losie drzew, a jednocześnie popierać skrobanie nienarodzonych. Czyli moje ciało - moja sprawa, ale moja działka to już niekoniecznie moja sprawa, tylko pana władzy.

Władza, która w ten sposób różnicuje standardy jest niegodziwa, niezależnie z którego nadania pochodzi, zaś tego rodzaju zakazy są brakiem poszanowania własności prywatnej.

Jak informują serwisy ekonomiczne uwolnienie przepisów spowodowało lawinowy przyrost zleceń pośród firm, które usługowo wycinają drzewa. Dzięki temu firmy same zarabiają i mogą dać pracę innym, nie radząc sobie z natłokiem zleceń. Ale pan władza woli "robić gospodarkę" nie poprzez uwolnienie potencjału ekonomicznego Polaków a poprzez stosowanie nakazów i zakazów, czyli uzależniając wykonywanie danej pracy nie od chęci i umiejętności, tylko od urzędniczych decyzji. Przecież niemożliwym jest aby urzędnik nie był potrzebny i został pominięty w zbiurokratyzowanym, łajdackim postkomunistycznym systemie.

Czyli dobre zmiany dobrymi zmianami, ale dalej trzymamy w ryzach Polaków jako chłopów pańszczyźnianych przywiązanych do kredytów na wszystkich możliwych poziomach - osobistym, gminnym, centralnym.

Funkcjonariusze w postPRLowskich antypolskich mediach bełkoczą jako "starsi i mądrzejsi" czy to słusznie, że Polaczkom pozwolono łaskawie ścinać drzewa, czy to aby nie za dużo swobody dla tych niewolników. To tylko pokazuje stany umysłów tych ludzi i kierunki wiatrów historii, jak bowiem daleko nam do PRAWDZIWEJ WOLNOŚCI, wszak jak mawiał klasyk "wolność to niewola".

KOMENTARZE

 • Podziemnymi Rycerzowi promyczek wiedzy
  Na jak długo starczy tej pracy przy wycince drzew? Puknij się w przyłbicę.

  PiS jak zwykle wymodził ustawę, która w rezultacie działa przeciwko Polakom, a nie na ich korzyść.

  http://www.cudowneipozyteczne.pl/2017/02/wycinka-drzew-w-warszawie-park-na.html
  http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,wycinki-drzew-ratusz-bezradny-mozemy-tylko-grzecznie-prosic,224017.html
  http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,21393862,wycinka-drzew-pod-topor-poszedl-przytulny-srodmiejski-skwer.html

  Choć w tym wypadku wygląda, że się zmitygowali. No ale kilka parków zniknęło! Dobra zmiana!

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wycinka-drzew-sasin-zmiana-ustawa-sejm,161,0,2270113.html
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/pis-poprawi-ustawe-o-wycince-drzew-ojciec-rydzyk-uratuje-szyszke/wqkrnf4
 • @Lotna 13:50:57
  Podziemnemu Rycerzowi oczywiście.
 • Sama się puknij
  nie chodziło o to, że wycinka drzew uratuje polskie firmy, tylko o przykład i mechanizm działania.
 • Autor
  "SPRZEDAĆ LASY PAŃSTWOWE ŻEBY SPŁACIĆ RABUNKOWE ROSZCZENIA ŻYDOWSKIE, czyli OGRABIĆ POLAKÓW na 65 MLD USD"

  Słyszałam, że było to co najmniej 65 mld, a mogło być więcej zażyczonych sobie pieniędzy. Czyli więcej lasów.

  Lasy u nas to prawie 30% powierzchni Polski. Drzewa mogą ścinać osoby prywatne, a innych obowiązują już pewne kryteria grubości pnia drzewa itd.

  Ja tutaj w nieprzemyślanej wycince drzew na skwerach, w parkach winiłabym władze samorządowe. Bo one to planują i realizują. Nie tak dawno przeczytałam w Internecie wywiad z posłem PO i on powiedział, że kiedy nie było tej ustawy, za czasów ówczesnej ekipy rządowej w Warszawie wycięto 231 tysięcy drzew. Przy czym na miejsce tych wyciętych sadzono nowe. Czyli wcześniej też wycinano drzewa.

  Koło mojego domu jest aleja wysadzana starymi drzewami, które mają kilkadziesiąt lat. W zeszłym roku po burzy wiele drzew z tej alei leżało na chodniku, jedne wyrwane z korzeniami, inne rozłupane. A te drzewa miały kilkadziesiąt centymetrów średnicy. Tak się zastanawiałam co by było gdyby mnie zaskoczyła tam burza, bo chodzę tam na spacery z psem. A to była zwykła burza.
 • Dezinformacja i manipulacja jak zawsze na straży
  http://wmeritum.pl/manipulacja-ustawa-o-wycince-drzew-dotyczy-tylko-terenow-prywatnych-lasow-w-polsce-przybywa-video/173831

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930