Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 15 komentarzy

OSĄDZIĆ ZDRAJCÓW STANU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zdrada stanu jest uregulowana w artykułach 127 i 128 kodeksu karnego.

Art. 128.

§ 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

 

Po fakcie dowiedzieliśmy się, że zamach stanu zorganizowany przez niemiecką agenturę był przygotowany i zaplanowany. Apel o który mieli zwrócić się łajdacy z PO i N do swoich eurokołchozowych towarzyszy (m.in. do Donalda T. vel TW Oskara) o pilną interwencję w Polsce (domyślnie obalenie rządu) wyczerpuje znamiona zdrady stanu. Notabene przepisy w tym zakresie powinny zostać zaostrzone.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że agentura z platformy oszustów i NowoczerskiejDE to marionetki w rękach mocodawców, którzy w bardzo szybkim tempie tracą wpływy w wyniku reform wprowadzanych przez obóz patriotyczny.

Obecna władza wprowadza rozwiązania zapowiadane w kampanii. W odróżnieniu od poprzedników, którzy zapowiadali obniżenie podatków, a dziś mamy 6 rocznicę podwyższenia na 3 lata podatku VAT. Pamiętamy słynne 3x15 TW Oskara. Dziś 3x15 Donald T. dla którego polskość to nienormalność, powinien spędzić w pilnie strzeżonej celi na Rakowieckiej, tak aby nie dopadł go seryjny samobójca. Aby ten niemiecki patriota sypnął nam o konsorcjum odpowiedzialnym za zamach smoleński w potrzebnym procesie smoleńskim. Są środowiska zainteresowane wywołaniem kryzysu w Polsce, aby do władzy wrócili bandyci, grabieżcy Polski tworzący mafijne państwo podstawionych łże-elit. Środowiska przestępcze, które czerpały korzyści (z tego, że u władzy byli również przestępcy) na nieszczelności systemu podatkowego w zakresie VATu, aferałowie- prawdziwi pomysłodawcy największego przekrętu w postPRLu AmberGold i innych afer, kasta pasożytnicza przyssana do środków publicznych (fundacje, jeszcze nie zmiecione z przestrzeni publicznej np. żydowska Fundacja Batorego etatowego komunisty Smolara, która za pieniądze Polaków prowadzi antypolskie kampanie w polskojęzycznych mediach głównego ścieku, dziwne, że obóz określający się hasłem "dobra zmiana" nie zaprzestał finansowania takich ośrodków antypolskiej dywersji ideologicznej) chcą doprowadzić do upadku rządu, który pozbawia ich wpływów. Mamy obrońców demokracji spod szyldu WSI, SB, ZOMO, MO, LWP w imię tego, że Polakom można wmówić pozór jako rzeczywistość jak to mają w zwyczaju od 25 lat "wolności", złotego wieku, którego ukoronowaniem był orzeł z czekolady odsłonięty przez uzurpatora i analfabetę Bredzisława Komoruskiego. Trzecie pokolenie biologiczne i duchowe NKWD-UB-SB walczy z trzecim pokoleniem AK stając na drodze ku wolnej Polsce. To dopiero początek tej drogi.

Kolejny podżegacz do obalenia rządu to korporacyjny funkcjonariusz na usługach niemieckiego kapitału Michał Broniatowski (syn komunistycznego syjonisty Miszy Bronsteina) podający się za redaktora naczelnego Forbesa publikujący instrukcję instalacji rozlewu krwi, czyli Majdanu w Warszawie. Widać, że niemiecka agentura nie kryje się i nie owija w bawełnę czyją rację stanu reprezentuje. Tym antypolakiem również powinna zająć się prokuratura.

Esbecja i pożyteczni idioci spod szyldu komitetu obrony d...kracji widzą, że kończy im się paliwo, stąd również mają zapotrzebowanie na ekscesy. Podobnie Gówno Wyborcze, stalinowcy z ulicy Czerskiej są bankrutami ideologicznymi i finansowymi (dlatego finansuje ich mason Soros - poszukiwany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe). Obydwie grupy żywo są zainteresowane incydentami, które będą sprzedawane poza granice Polski pod hasłem faszyzmu. Skądinąd walka z polskimi patriotami pod hasłem walki z faszyzmem została zapoczątkowana przez duchowego ojca tych środowisk czyli gruzińskiego ludojada Józefa Stalina.

Krętacz, oszust i alimenciarz Kijowski, okradający własne dzieci, oraz swoich towarzyszy z obozu zdrady na lewe faktury, gdyby taki klaun dorwał się do władzy, tym bardziej sprzedałby Polaczków jeszcze taniej niż robili to złodzieje z platformy oszustów.

Brakuje jeszcze pośród tej plejady sprzedawczyków "apolitycznego" Don Rzeplinione (przypuszczalnego depozytariusza wiedzy nt. prawdziwych mocodawców morderstwa ks. Jerzego Popiełuszki) z trybunału prostytucyjnego, instytucji założonej przez bandziora i mordercę Jaruzelskiego vel TW Wolski, dla legalizacji jego przestępczej działalności. Bo szkoda nawet rozwodzić się o szabrowniku Nitrasie, który tylko sam wie jakie żarł dopalacze, banksterze Petru, który już wygrał plebiscyt na błazna roku, padalcu Niesiołowskim, który bełkotał coś o wyskakiwaniu z okien, a swoją drogą sam mógłby takową przysługę wykonać.

Czekamy z niecierpliwością aż przestanie wreszcie obowiązywać nieformalna zasada nakreślona podczas paktu Jaruzelski - Geremek, zwanego dla zmylenia przeciwnika, czyli Polaków upadkiem komunizmu. W polskim kodeksie karnym powinna zostać przywrócona kara śmierci dla zdrajców stanu, jeżeli Polska ma być prawdziwie wolnym i suwerennym państwem.

Na szczęście "znowu z puczem mi nie wyszło" jak kaleczyła miernota i łajdaczyna Mucha, która zostawiła swoje dzieci mężowi aby robić z siebie pośmiewisko, pytać czemu drużyny wybrano do Superpucharu jako "ministra" sportu, uczyć się sportu z Wikipedii, tudzież obsadzać stanowiska kierownicze fryzjerami (z pełnym szacunkiem i sympatią dla fryzjerów).

 Obóz patriotyczny jeżeli chce nam urządzić kraj prawdziwie wolny i suwerenny, oraz mając świadomość, że to nie jest ostatnia próba zainstalowania Majdanu w Polsce (ba, będą kolejne) powinien nie czekając osądzić zdrajców stanu, umieszczając ich pod wspólnym adresem tj. przy ulicy Rakowieckiej w Warszawie, póki zdradzieckie kreatury nie katapultowały się na wygodne eurokołchozowe fotele, jak np. Aaron Longman, minister przekrętów własnościowych zwany na potrzeby nieświadomych tubylców zamieszkujących terytorium Polski Januszem Lewandowskim.

KOMENTARZE

 • Obóz patriotyczny. Czyżby? To ci co truja dzieci szczepionkami pod przymusem
  a resztę chemicznymi opryskami. Dobrze, że chociaż to robia w zgodzie ze standardami demokracji. Obóz patriotyczy ale chyba dla ukrów z majdaniarzem Jarosławem, co uważa ze Ukraina ma prawo mieć swoje korzenie historyczne, a ma tylko banderowców, ludobójców polskich cywili. To że dali łpówkę +500 dla poparcia nie oznacza że są patriotyczni, bo w sprawach zasadniczych nie widać zmian.
 • @Andron
  Obóz "zadeklarowanych" patriotów, bo dobrych zmian ustrojowych rzeczywiście nie ma, żadnych realnych rozliczeń, bo trudno nazwać rozliczeniami audyt, ewidentnie zrobiony dla poklasku. A polityka zagraniczna na kierunku ukraińskim pokazuje, że polska dyplomacja dopiero zamierza wstać z kolan, a zainstalowanie obcych wojsk na terenie Polski ociera się również o zdradę.
 • @ Andron 10:19:43 / PodziemnyRycerz 18:23:54
  .
  Okragly stol jest nadal aktualny, oni wszyscy graja do jednej bramki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031